Školní kolo recitační soutěže na 1. stupni

Ve čtvrtek 22. 2. 2024 u nás ve škole na 1. stupni proběhlo školní kolo Dětské recitace.
Školní kolo recitační soutěže na 1. stupni

Zúčastnili se ho vybraní 3 recitátoři zjednotlivých tříd. Byly 3 kategorie – 1. kategorie: 1. třída, 2. kategorie: 2.-3. třída, 3. kategorie: 4.-5. třída. Ze druhé a třetí kategorie nám postoupilo celkem 6 žáků, kteří naši školu budou reprezentovat v obvodním kolo Dětské recitace v Bystřici nad Pernštejnem. My jim samozřejmě budeme det palce! 

Mgr. Karolína Sodomková 

Zobrazení: Alba | Podle data

Recitační soutěž 1. stupeň


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10