Představení Škola základ života

Dne 7. prosince se celý druhý stupeň vydal do Horáckého divadla v Jihlavě, kde jsme shlédli představení Škola základ života, což byla generální zkouška pro veřejnost.
Představení Škola základ života

Po první vyučovací hodině jsme odešli na autobusovou zastávku, kde na nás již čekal autobus, a vyrazili jsme na cestu. Po dost dlouhé cestě autobusem jsme přijeli do Jihlavy. Zde nám pan řidič zastavil na autobusové zastávce a my jsme došli těch pár zbývajících metrů k divadlu. Jelikož jsme na místě byli velmi brzo, chvilku jsme si poseděli a najedli se. Před začátkem představení jsme se usadili do našich lóží. Než začalo samotné představení, měli jsme čas se seznámit se scénou a okolím.

Při představení jsme tiše seděli, napjatě poslouchali, občas jsme se zasmáli a přirovnali si nějakou z postav k někomu ze třídy nebo učitelského sboru.

Slyšeli jsme spoustu vtipných výroků a viděli legračních scén z oblasti školy, a podle mého názoru byl výběr představení velmi povedený.

Jana Pavelková (8. ročník)

Přidáno 30. 12. 2018, autor: Ilona Pličková