Provoz školy, konzultační hodiny pedagogů ve šk. roce 2020/2021

Vzhledem k aktuálním pokynům MŠMT k provozu škol je doporučeno omezit hromadná setkávání ve škole. Společné třídní schůzky je doporučeno omezit, a proto nabízíme individuální konzultace rodičů a žáků s učiteli v době jejich konzultačních hodin.

Vážení rodiče,
začínáme používat administrativní systém EduPage, který slouží rodičům a žákům pro komunikaci se školou. Prosíme rodiče, aby se do systému denně přihlašovali. Třídním učitelům je nutné doručit aktualizované emailové a telefonické kontakty na zákonné zástupce, otce i  matku dítěte. Učitelé mají zveřejněny konzultační hodiny pro šk. rok 2020/2021 - v příloze nástěnky na EduPage a také na webových stránkách školy http://www.zs-msstrazek.cz.
Každý týden mají učitelé vyhrazen čas, kdy s Vámi mohou individuálně řešit potřebné záležitosti ohledně výuky, domácích úkolů , známek, doučování, omlouvání, posílání úkolů v době nemoci dítěte apod. Je dobré si telefonicky konzultaci domluvit, na schůzku by mělo přijít také dítě, abyste si vzájemně ujasnili plnění školních povinností.
Plánujeme společné třídní schůzky pro rodiče na 26. listopad 2020, jejich konání potvrdíme podle aktuálních pokynů vzhledem k onemocnění COVID 19.

Aktualizace pokynů k provozu škol MŠMT 9. 9. 2020 zde


8. 9. 2020 Anna Knoflíčková, ředitelka školy

Přidáno 8. 9. 2020, autor: Anna Knoflíčková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10