Kouzelná dopravní školička

V úterý 4.10.2022 za námi do mateřské školy přijel pan Černý se svou kouzelnou dopravní školičkou.
Kouzelná dopravní školička

Hravou formou nám představil barvy semaforu i důležitost přechodu pro chodce. Přidal i pár kouzel, až jsme nevěřili vlastním očím. Do programu zábavnou formou zapojil všechny děti i paní učitelky. Představení se zúčastnili nejen děti z mateřské školy, ale i kamarádi z 1. a 2. třídy základní školy. Představení se nám velice líbilo.

Učitelky mateřské školy

Zobrazení: Alba | Podle data

Kouzelná dopravní školička


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10