Den Země

Dnes jsme se s dětmi vydali na úklid naší planety Země, jelikož jsme oslavovali její svátek a tím ji pomohli lépe dýchat.
Den Země

22.4.2022 jsme si společně s dětmi připomněli svátek naší Země, která jako jediná ze všech planet sluneční soustavy umožňuje existenci života- lidí, rostlin, živočichů. Vydali jsme se po okolí naší školy a uklízeli odpadky , které tam rozhodně nepatří.  Děti se s velkým odhodláním pustily do práce a měly radost z dobře vykonané práce.

Učitelky MŠ

Mezinárodní den Země jsme na 1.stupni oslavili v 1. a 2. třídě, protože ostatní ročníky měli povinné plavání. Ze tříd se linula píseň Z.Svěráka Chválím tě, země má, poté se děti seznámily se správným tříděním odpadků, popovídaly  si o tom, jak mohou šetřit naši planetu, neplýtvat energiemi a vodou a popřály planetě Zemi vše dobré. Pak vzaly odpadkové pytle a pustily se do úklidu okolí školy.

Jana Konečná