Edukačně stimulační skupiny

I letos proběhly na naší škole Edukativně stimulační skupiny (ESS) - „edukačky“. V období od 1. 11. 2022 do 28. 3. 2023 děti absolvovaly deset lekcí – pět s paní učitelkou z MŠ, pět s budoucí paní učitelkou první třídy.
Edukačně stimulační skupiny

Děti hravou formou rozvíjely schopnosti a dovednosti potřebné pro úspěšný start školní docházky, vše za přítomnosti a podpory rodičů. Díky těmto aktivitám nemusí být pro děti vstup do 1. třídy „velkou neznámou“, ale přirozeným a příjemným pokračováním cesty za vzděláváním.

Přidáno 10. 4. 2023, autor: Ilona Pličková

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10