Třídní výlet 7. ročníku

Dne 27. 6. jsme se vypravili se 7. ročníkem na výlet. Žáci si odsouhlasili návštěvu Jump parku a laser game v Brně.
Třídní výlet 7. ročníku

Autobusem a vlakem jsme přijeli do Brna. Krátkou vycházkou jsme došli k Jump parku. Žáci si zakoupili protiskluzové ponožky, shlédli instruktážní video s pravidly chování v areálu a už se vrhli mezi trampolíny různých velikostí. Hodina zde strávená byla pro všechny dostačující. Spotřebovaná energie se jim vrátila po vydatném obědě. Přešli jsme k Tron laser aréně. Žáci byli seznámeni s pravidly her, rozdělili se do družstev, oblékli si speciální vesty a šli bojovat. Každý si zahrál 2-3 hry. A zcela znavení jsme odcházeli. Cestou domů jsme se zastavili na výborné zmrzlině a jeli jsme šťastně domů.

Už ve vlaku jsme přemýšleli, kam pojedeme příští rok?

Jana Sotirovová

Laser game a Jump park 7. třída