Informujeme o činnosti žákovského parlamentu

Tentokrát jsme uspořádali Školní biograf.
Informujeme o činnosti žákovského parlamentu

Jestli jste zaslechli, že žáci „strážkovské školy“ mají svůj parlament, tak to jsme rádi. Funguje tady již několik roků a má za sebou řadu aktivit. Ta poslední stojí určitě za zmínku. „Parlamenťáci“, které letos vede žákyně 5. ročníku Daniela Antonyová, se domluvili a uspořádali v pátek 28. února Školní biograf pro veřejnost. Promítalo se první divadelní představení Host, jehož premiéra v režii pana Kolegara proběhla již v roce 2016. Na promítání přišli skoro všichni herečtí představitelé a také mnoho jiných diváků. Žáci si připravili nejen slovo na zahájení, také celý program večera včetně malého občerstvení.

Myslím, že se jim akce povedla a přejme jim , aby se současní i bývalí žáci školy ve Strážku scházeli a vymýšleli společné aktivity.                                    za vedení žákovského parlamentu Anna Knoflíčková

Zobrazení: Alba | Podle data

Školní biograf


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10