Pozvání na den otevřených dveří

Základní a Mateřská škola Strážek srdečně zve rodiče, děti i širokou veřejnost na tradiční Den otevřených dveří, který se koná ve čtvrtek 21. března 2024 od 14:30 do 17:00. Přijměte naše pozvání a přijďte se podívat, co všechno naše škola nabízí!
Pozvání na den otevřených dveří

Co pro vás máme připraveno?

Velikonoční tvoření: Ponořte se do atmosféry blížících se Velikonoc a vyzkoušejte si tradiční i netradiční techniky velikonočního tvoření.

Vystoupení školních pěveckých sborů: Nechte se okouzlit harmonií hlasů našich talentovaných dětí a žáků.

Ukázky prací ze zájmových kroužků: Objevte, co všechno se naše děti učí a jaké úžasné projekty vytvářejí v rámci svých zájmových kroužků.

Práce v laboratoři: Nahlédněte do světa vědy skrze fascinující laboratorní experimenty a poznejte, jak zábavná může být věda.

Ukázky robotiky a 3D tisku: Podívejte se, jak naše škola drží krok s nejnovějšími technologiemi, a sledujte, jak roboti a 3D tiskárny ožívají přímo před vašima očima.

Prohlídka školy a nově vybavených tříd: Procházejte s námi školou a obdivujte naše moderní vzdělávací prostory navržené tak, aby podporovaly učení a rozvoj každého žáka.

Projděte se s námi po škole a prohlédněte si naše učebny, které jsme pro Vás a Vaše děti nově vybavili.

Prezentace výukových metod a strategií: Seznamte se s inovativními přístupy, které používáme k výuce, a zjistěte, jak podporujeme individuální rozvoj a zapojení žáků do učebního procesu.

Přijďte se přesvědčit, jak může vzdělání ožívat v přátelském a podnětném prostředí naší školy. Těšíme se na setkání s vámi a vašimi dětmi a na příležitost ukázat vám, co všechno ZŠ a MŠ Strážek nabízí.

Tým ZŠ a MŠ Strážek

Přidáno 11. 3. 2024, autor: Ilona Pličková