2. místo v soutěži S VYSOČINOU BEZPEČNĚ NA INTERNETU

Naši školu výborně reprezentoval Jan Hlavatý, žák 5. ročníku základní školy.
2. místo v soutěži S VYSOČINOU BEZPEČNĚ NA INTERNETU

„Nezávislí lépe myslí“

Soutěže se účastnili žáci základních a středních škol v Kraji Vysočina. Soutěž se konala pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina MUDr. Jiřího Běhounka. Hlavním cílem soutěže je prevence možných rizik a osvěta v oblasti užívání informačních a komunikačních technologií ICT - počítačů, tabletů, mobilních telefonů, internetu, sociálních sítí, apod. Letošní ročník byl tematicky zaměřen na závislosti na IT technologiích obecně. Soutěžící mohli vytvářet kreslený komiks, fotoromán, plakát, hru, psaný text (návod, doporučení, popis) nebo prezentace.

Naši školu výborně reprezentoval Jan Hlavatý, žák 5. ročníku základní školy. Vypracoval komiks Počítač nebo kamarádi a získal 2. místo v kategorii žáků 1. stupně ZŠ, ukázka práce zde.

Honzovi blahopřejeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci školy.

Anna Knoflíčková

Bezpečně na internetu