Výlet na Dalešickou přehradu

Ve čtvrtek 23.6.2022 jsme s dětmi z mateřské školy navštívili Dalešickou přehradu.
Výlet na Dalešickou přehradu

Děti čekala plavba lodí, na které byla připravena zábava plná úkolů. Paní námořnice dětem sdělila spoustu informací, děti měly také možnost pozorovat dalekohledem krásy přehrady, v neposlední řadě dostaly mapu, která vedla k pirátskému pokladu. Hlavním úkolem však bylo hledat modrou želvu jako znamení ke správné cestě za pokladem. Po plavbě jsme se tedy vydaly lesem na dobrodružnou cestu za pokladem. Děti byly moc šikovné, schovaný pirátský poklad se jim podařilo úspěšně nalézt! Všichni jsme si užili mnoho legrace!

 

Učitelky mateřské školy     

Zobrazení: Alba | Podle data

Výlet na Dalešickou přehradu


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10