„STROM 2022“ má svoje vítěze

U příležitosti Dne stromů vyhlásila naše škola 11. 10. 2022 výtvarnou soutěž „Strom 2022“, jejímž úkolem bylo vyrobit originální strom z netradičního materiálu.
„STROM 2022“ má svoje vítěze

Soutěž byla kolektivní, za každou třídu mohl být odevzdán jeden výrobek. Spolu s naší MŠ a ZŠ se zapojily další okolní školy a to: ZŠ a MŠ Žďárec, ZŠ a MŠ Dolní Rožínka. ZŠ a MŠ Moravec a MŠ Dolní Libochová.

4. listopadu se nám sešlo 23 výtvarných prací, kde každý strom byl opravdu originál. 11. listopadu porota tvořená z pedagogů a žáků 9. ročníku vybrala za každou stanovenou kategorii nejlepší dílo.

V kategorii mateřská škola se nejvíce líbil Zvířátkový strom dětí MŠ ze Strážku,

v kategorii 1.-3. třída to byl Plastový strom žáků 2. ročníku ZŠ ve Strážku,

v kategorii 4.-5. třída Duhový strom žáků 5. ročníku ze ZŠ ze Žďárce

a v kategorii 6.-9. třída zaujal strom žáků 9. ročníku ze ZŠ ze Žďárce vyrobený z těstovin a skořápek pistácií.

Všichni vítězové budou odměněni diplomy a drobnými sladkostmi. Blahopřejeme všem vítězům a zároveň děkujeme všem organizátorům za podporu této soutěže.

Mgr. Jaroslava Zelinková

Vítězové soutěže - Strom 2022