VELIKONOČNÍ DÍLNIČKY

Přišlo jaro, s ním Velikonoce a v naší škole i Velikonoční dílničky. Konaly se 21. 3. v rámci Dne otevřených dveří. Návštěvníci si mohli projít školu a následně si vyrobit dekoraci k Velikonocům.
VELIKONOČNÍ DÍLNIČKY

Ve školní družině byly umístěny dílničky s možností vyrobit papírové zajíčky jako zápichy do květináčů, ozdobit si vejce, z polystyrenu a z chlupatých drátků ptáčky jako závěs. Tyto činnosti se těšily velké oblibě hlavně u menších dětí. Zde se mohly i občerstvit a ti nejmenší i pohrát. Další prostor pro tvorbu pak byla dílna, kde tvořili větší děti a rodiče z přírodnin a velikonočních ozdob rozmanité dekorace, věnce a ozdoby k Velikonocím. Velmi zdařilé a hezké. Atmosféra byla příjemná a už nyní se těšíme na další setkání.

Ivana Červinková

Velikonoční dílničky