Den plný aktivit dětí v naší mateřské škole

Ve středu 12.2.2022 si děti naší mateřské školy doslova užívaly.
Den plný aktivit dětí v naší mateřské škole

Přijelo za ni nimi divadlo a zahrálo jim loutkovou pohádku „Jejda strašidýlka“. Nikdo se nebál a pohádka se nám všem moc líbila. Herci dětem dovolili prohlédnout si loutky marionety a popovídali si s nimi o divadle, děti jim na oplátku zazpívaly.

Slavily se také velké narozeniny jejich kamarádky Adrianky,které děti nejen popřály, ale s paní učitelkami jí daly pořádné hobla .Oslavenkyně pak rozdávala za blahopřání perníčky, které s maminkou napekly pro děti.

Tento den se také po obědě ve školce vyjímečně nespalo, protože děti čekala velká práce a zážitek. Děti se s paní učitelkami odebraly do pracovní dílny v základní škole, kde s panem Kozou, který je naším školníkem a také tatínkem Dominička ze třídy Soviček pracovaly.

Děti měly možnost prohlédnout si dílnu, nářadí, vyzkoušet si vrtání, zatloukání hřebíků do dřeva. Výsledkem jejich práce s panem Kozou byla zhotovená dřevěná budka pro ptáčky na naší školní zahradu. Kluky i holky to v dílně bavilo a někdy zase takovouto pracovní činnost s panem Kozou naplánujeme .Děkujeme mu za spolupráci s mateřskou školou a těšíme se napříště! 

vedoucí učitelka B. Suchánková

Zobrazení: Alba | Podle data

Den plný aktivit dětí v naší MŠ


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Logo Strážek
Kraj Vysočina
Partneři školy
IKAP II
Partner #1
ZUŠ Bystřice nad Pernštejnem
Partner #2
Partner #3
Partner #4
Partner #5
Partner #6
Partner #7
Partner #8
Partner #9
Partner #10