Myslím tedy jsem v MŠ

Děti ze třídy Sovičky se v pátek 4. března 2022 zúčastnily programu „MYSLÍM, TEDY JSEM! Aneb o kritickém myšlení v dětském věku, z cyklu přednášek BEZPEČNÝ INTERNET.“
Myslím tedy jsem v MŠ

Dozvěděly se spoustu zajímavých informacích o internetu, sociálních sítích a hrách v mobilu. Vyslechly si poutavý příběh o Edovi a Vandě, a také něco málo o náladách, vzteku i radosti, každý měl za úkol namalovat svoji náladu na papír. V neposlední řadě měly děti za úkol roztřídit věci po Edovi, který neuklidil věci patřící k počítači správně do krabice, tak jak měl a přidal tam i jiné věcí (hračky, psací potřeby apod.). Děti se snažily podle hmatu uhodnout, o jaký předmět se jedná a následně zařadit, zda věc patří k počítači či jiným věcem. Na závěr programu dostal každý Kartu chytrého smajlíka.

učitelky MŠ

Myslím, tedy jsem!