Výlet do Zoo Jihlava a Jihlavského podzemí
Dne 20. května jsme se s žáky 1. ročníku vydali na výlet do Zoo Jihlava, kde jsme se zúčastnili vzdělávacího programu „Zoo v krabici II.“. Tento program přináší nové poznatky o zvířatech zábavnou a interaktivní formou.
Děti se dozvěděly například, proč má tygr pruhy, proč jsou papoušci barevní nebo jestli jí medvěd malajský maso.
Po programu jsme si prošli celou zoo, kde žáci pracovali s připraveným pracovním listem. Hledali odpovědi na otázky, pozorovali zvířata a učili se vnímat přírodu kolem sebe. Výlet jsme zakončili návštěvou Jihlavského podzemí, které žákům nabídlo pohled do historie města a zpestřilo celý den.
Děti si výlet velmi užily, odnesly si spoustu nových poznatků a zážitků. Děkujeme Zoo Jihlava za skvělý program a těšíme se na další podobné akce!
Mgr. Klára Uchytilová
Řazení: Alba | Podle data

Načítám...















